Şifre Belirleme

1- Param BYS PlatinCard şifresi nasıl alınır ve değiştirilir?

Kart şifresi için kart sahibinin sisteme kayıtlı cep telefon numarasından SIFRE boşluk 4 rakamlı şifresi boşluk kartın son 6 hanesi yazılıp 5960 'a veya 0850 988 99 99'a SMS gönderilerek şifre alınabilir.
Mevcut kart şifresini değiştirmek için de aynı SMS tekrar gönderilerek şifre değiştirme işlemi gerçekleştirilebilir.

2- Param BYS PlatinCard internet ve mobil şube şifresi nasıl alınabilir?

Param BYS PlatinCard internet şifresini İnternet Şube> Şifre Al/Şifremi Unuttum'a tıkladıktan sonra GSM numaranıza gelen geçici şifre ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
Param BYS PlatinCard mobil uygulamasından ise Param BYS PlatinCard Mobil Uygulama>Giriş Yap>Şifre Unuttum'a tıkladıktan sonra GSM numaranıza gelen geçici şifre ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

3- Param BYS PlatinCard internet ve mobil şube şifresi nasıl değiştirilir?

Param BYS PlatinCard internet şifresini Param BYS PlatinCard internet şube üzerinden; http://www.bysplatincard.com/>İnternet Şubesi>Kartım>Şifre Değiştir alt menüsünden, Param BYS PlatinCard Mobil Uygulama üzerinden ise;
Param BYS PlatinCard Mobil Uygulama> Ayarlar > Şifre Değiştir alt menüsünden değiştirebilirsiniz.

4- Param BYS PlatinCard internet ve mobil şube şifresi bloke edildiyse ne yapılmalıdır?

Param BYS PlatinCard’ınızın internet veya mobil şube şifresi bloke edildiyse 0850 988 88 88 no’lu Param Destek Merkezini arayıp şifre blokesinin kaldırılması ile ilgili talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

5- Param BYS PlatinCard şifresi bloke edildiyse ne yapılmalıdır?

Param BYS PlatinCard şifreniz bloke edildiyse 0850 988 88 88 no’lu Param Destek Merkezini arayıp şifre blokesinin kaldırılması ile ilgili talebinizi iletmeniz gerekmektedir.